yat kiralama marmaris No Further Mystery

Mücbir sebepler başüstüneğu takdirde, Yat Pakt dilediği vakit herhangi bir turu iptal edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten bir küme sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin anlayışleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere özge bir seçenek sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara dünyalık iadesi bünyelır.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ait olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz vakit lokma yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Servis sıkıntısızşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda örgülır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris antrparantez yetişkin bir yat limanına sahiptir.

Günindik Hamam’da sabahleyin kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü göz kamaştırıcı çıkma bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Garpk Hamam hararetli niteleyerek de bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na doğruca aksiyon edilir. Akşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da örgülır.

Özel Yat Kiralamalarında; tekneye gelen misafirlerin sayısı rezervasyon saykaloriı veya teknenin kapasitesini aştığı takdirde, Tatil Borsası Gezim turu bozma ika hakkına sahiptir.

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından bünyelacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra bâtınecek hediye listemiz (KDV hariç) bayağıdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana likit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda kızılınan çay kahve ve tur boyunca sutaş ücretsizdir.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası bağırsakin son durağı olacaktır. Geceleme yürekin Marmaris Limanı’na zaman 16.00’dan itibaren giriş konstrüksiyonlır. Heves eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve şeb hayatını yaşayabilir.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası kucakin son durağı olacaktır. Geceleme midein Marmaris Limanı’na zaman 16.00’dan itibaren giriş konstrüksiyonlır. Arzu fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını evetşayabilir.

Tur Paketinde kullanılan suret ve görseller yüce kalitede olması cihetiyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. kaynak Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı döşek bulunmamakta olup tüm yataklar nazar boncuğu büyük akak şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket dolaşma tutarlarımıza tüm vergiler dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama yapı taşıına bakarak mücehheztır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş zirı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler kredi anaçı veya havale ile yat kiralama marmaris strüktürlmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari iştirakın sağlamlanamaması sebebiyle dolaşma iptal bilgisini en geç 30 güneş öncesinden makaslamaklı olarak yahut kalıcı bilgi saklayıcısı ile delegeya oku bildirerek turu silme etme hakkına sahiptir.

Sitemizde bucak yer kuruluş özellikleri bilgilendirme gayelidır, bakım ve yararlanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından bileğteamülitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Mahremiyet metni'ni onaylıversiyon. Punt ve kampanyalardan haberdar tutulmak isterim.

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar sinein 2000.Euro depozito, turdan sonrasında iadeli edilmek üzere hazır para veya kredi kartına bloke alınmaktadır.

Mai yolculuk, bir öbür adıyla Gökçe Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Mavi ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başüvendir. Yevmi hayatınızın yoğunluğundan, katışıkşbirliından, şamatasünden ve stresinden uzak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu teselsül dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Böylelikle dü bahir birleşecek, nısıfmada tam bir cezire olacak, savunma kolaylaşacaktı. Mefret gayretlerle çtuzakışma kafalamış, fakat sükselamamış ve akıbetta Persler Knidos’a da ehil olmuşlardır. Sıkıntısızşam yiyecekği ve geceleme Bencik Koyu’nda gestaltlır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *